Ajman, all inclusive, 10 nocí – 36.490,-

Arabské emiráty, 2.1. (čtvrtek) – 12.1. (neděle)

Ramada Hotel & Suites Ajman

Poloha
Hotel leží v centru města Ajman ve stejnojmenném emirátu, 30 minut jízdy od Dubaje. Hotel má k dispozici zdarma shuttle bus do nákupních center v emirátech Ajman, Sharjah a Dubaj.

Vybavení
Komfortní hotel, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, internetové připojení, hlavní restaurace, kavárna (Starbucks coffee), čistírna, internetové připojení, obchod se suvenýry, konferenční sál.

Pokoje
Studia s vlastním sociálním zařízením, kávovarem, sejfem, klimatizací, žehličkou a žehlícím prknem, LCD TV se satelitním příjmem, telefonem, fénem, internetové připojení (k dispozici zdarma).
 

Pláž
Hotel má vlastní písečnou pláž, vzdálenou 10 minut jízdy. Několikrát denně bezplatný shuttle bus, plážový servis je k dispozici zdarma. U pláže se nachází restaurace.

Sport
Krytý bazén, fitness centrum, sauna, pára, masáže a léčebné procedury, kurzy jógy.

Stravování
Snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu.

Děti
Krytý bazén, hlídání dětí za poplatek.

Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha – Dubaj – Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.