Ajman, all inclusive, 8 nocí – 31.990,-

Arabské emiráty, 5.1. (sobota) – 13.1. (neděle)

Ramada Beach Hotel Ajman

Poloha
Hotel leží v emirátu Ajman, 25 km od letiště v Dubaji. Nedaleko hotelu jsou nákupní možnosti. Hotel zdarma zajišťuje shuttle bus do nákupních center v emirátech Sharjah a Dubaj.

Vybavení
Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace s grilem, 24 h pokojový servis, konferenční sál, internetové připojení, čistírna.

Pokoje
Standardní pokoje mají vlastní sociální zařízení, kávovar, sejf, klimatizaci, LCD TV se satelitním příjmem, telefon, fén, WiFi internetové připojení zdarma. Ve standardním pokoji lze ubytovat maximálně 3 osoby. Za příplatek apartmány až pro 7 osob.
 
 

Pláž
Hotel leží přímo u písečné pláže, od které je oddělen komunikací. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Na pláži je snack bar.

Sport
Krytý bazén, fitness centrum, sauna, pára, masáže.

Stravování
Snídaně, polopenze nebo Soft All inclusive.
All inclusive zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu-10:00 – 22:00 nealkoholické nápoje, káva, čaj, džusy v hotelovém baru nebo v baru na pláži

Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha – Dubaj – Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele.