Dubaj, all inclusive, 10 nocí – 45.790,-

Arabské emiráty, 19.12. (čtvrtek) – 29.12. (neděle)

Aloft Palm Jumeirah

Poloha objektu:
Moderní hotel postavený leží přímo na palmovém ostrově The Palm Jumeirah. Mezinárodní letiště v Dubaji se nachází asi 45 kilometrů od hotelu a nákupní centrum City Walk je vzdáleno 14 km. V blízkosti hotelu se dále nachází Aquaventure Waterpark.

Vybavení hotelu:
206 pokojů, recepce, lounge, 7 restaurací a barů (střešní bar s výhledem na Burj Al Arab), bazén s výhledem na ikonický Burj Al Arab, konferenční prostory.

Vybavení pokojů:
Pro pobyty do 31.10.2019: DR: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., WiFi, set na přípravu kávy. DRSV: viz. DR výhled na moře. Pro pobyty od 1.11.2019:  DRSTY: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., WiFi, set na přípravu kávy, dvě oddělená lůžka.  DRSTK: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., WiFi, set na přípravu kávy, manželská postel.  DRSVY: viz. DRSTY, výhled na moře a panorama Dubaje. DRSVK: viz. DRSTK, výhled na moře a panorama Dubaje.

Stravování:
Snídaně a oběd formou bufetu či menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s výhledem na panorama Dubaje se nachází asi 200 metrů od hotelu.

Pro děti:
Zdarma: fitness.

Program All Inclusive:
Dětský bazén.

Další informace:
Snídaně formou bufetu Oběd formou bufetu nebo menu v hlavní restauraci Lehký oběd formou menu v baru u bazénu Večeře formou bufetu v hlavní restauraci nebo formou menu v mexické restauraci  Nealkoholické a alkoholické nápoje v baru, v baru u bazénu a v restauracích (12:00-21:00) Nealkoholické nápoje v baru na pláži (10:00-18:00)