Formentera, all inclusive, 14 nocí – 57.690,-

Mallorca, Ibiza, Menorca, 4.9. (středa) – 18.9. (středa)

Insotel Formentera Playa

Poloha objektu:
Přímo na nejdelší pláži Playa Migjorn. Hlavní město Sant Francesc s nákupními možnostmi, bary a restauracemi cca 6 km. Přístav La Savina cca 9 km. Bary, restaurace a pár obchůdků v pěší vzdálenosti od hotelu.

Vybavení hotelu:
Celkem 229 pokojů a studií situovaných v 4patrové hlavní budově a 2 samostatných komplexech v zahradě, vstupní hala s recepcí, výtahy, bar, hlavní restaurace, minimarket. Venku dva bazény, snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., lednička, trezor za poplatek, telefon, balkon nebo terasa. DRSVS: viz DRS, župany, výhled na moře. STS: viz DRS, kuchyňský kout (situované v jednopatrových budovách v zahradě).

Zábava:
Pravidelné animační programy pro děti i dospělé.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu včetně vybraných nápojů (pivo, víno, nealko, voda). Možnost dokoupení programu all inclusive. U večeře je požadováno formální oblečení.

Sportovní vyžití:
Přímo na nejdelší pláži ostrova Playa Migjorn s pozvolným vstupem do moře. Před hotelem skalnaté pobřeží, písečná pláž cca 200 m (po dřevěných můstcích), lehátka a slunečníky za poplatek. Plážový bar/restaurace South Beach Club za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty (umělý trávník), horská kola oproti kauci, stolní tenis. Za poplatek: potápěčská a jachtařská škola, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Za poplatek: vnitřní bazén (v období hlavní sezóny zpravidla uzavřen), masáže, kosmetický salon.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Lehký snack během dne Zmrzlina pro děti Odpolední čaj, káva a zákusky Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–24.00 hod.)