Fuerteventura, all inclusive, 10 nocí – 26.190,-

Kanárské ostrovy, 10.10. (čtvrtek) – 20.10. (neděle)

SBH Club Paraiso Playa

Poloha objektu:
Na vyvýšenině přímo nad pláží Esquinzo v klidné oblasti na jihu ostrova. Rušné turistické středisko Jandía cca 7 km. Malebný přístav Morro Jable s mnoha typickými restauracemi a bary cca 9 km. Spojení linkovým autobusem s letovisky Jandía a Costa Calma, zastávka cca 100 m.

Vybavení hotelu:
317 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, několik barů, společenská místnost s TV/sat., obchod, kadeřnictví. Venku 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), snack bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Vybavení pokojů:
DRSS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek, balkon nebo terasa, strana k moři (některé pokoje mohou mít boční výhled na moře). FRSS: viz DRSS, oddělená ložnice a obývací část se 2 lůžky.

Zábava:
Animační program, večerní představení.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž Esquinzo s pozvolným vstupem do moře přímo pod hotelem. Přístup na pláž pěšinkou a po schodech. Pláž s lehátky a slunečníky za poplatek cca 1 km podél moře.

Pro děti:
Zdarma: fitness, tenis (pevný povrch), stolní tenis, šachy, vnitřní jacuzzi, sauna. Za poplatek: biliár, masáže a jízdní kola, surfařská škola cca 400 m.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště (možnost klimatizace/ vyhřívání), hřiště, animace, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Minimální věk pro využití jacuzzi a fitness je 18 let.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní kontinentální snídaně (10.00–11.30 hod.) Lehký snack (14.30–15.30 hod.) Odpolední káva, čaj a zákusek (15.30–18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

Platební karty:
Program all inclusive Premium zahrnuje možnost navštěvovat vybrané partnerské SBH hotely, a tam čerpat AI na barech a v resturacích dle aktualizovaných informací (k dispozici na recepci každého z hotelů). Týká se hotelů: – SBH Costa Calma Beach Resort – SBH Monica Beach Resort – SBH Taro Beach – SBH Club Paraíso Playa – SBH Fuerteventura Playa