Fuerteventura, all inclusive, 14 nocí – 31.197,-

Kanárské ostrovy, 29.11. (čtvrtek) – 13.12. (čtvrtek)

H10 Ocean Suites

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Hosté mají celkově k dispozici 200 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni na recepci. Je zde restaurace, bar, služba hlídání dětí a prádelna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). V areálu je hezká zahrada a hřiště.

Pokoje mají klimatizaci, obývací část a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je připojení k internetu, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

V hotelu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a dětský bazének. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například hra boccia, basketbal, minigolf, paddle tenis a rybaření. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, jet ski, jízda na šlapadlech, jízda na banánovém člunu, jízda na kánoi, plachtění, jízda na katamaránu a jízda na kajaku. Objekt má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit.

Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Copyright GIATA GmbH.