Gran Canaria, all inclusive, 14 nocí – 27.290,-

Kanárské ostrovy, 4.1. (sobota) – 18.1. (sobota)

Paradise Costa Taurito

Poloha objektu:
V klidné lokalitě v oblasti Taurito. Středisko Puerto Mogán s malebným přístavem cca 3 km. Rušné turistické středisko Puerto Rico cca 10 km. Spojení linkovým autobusem, zastávka cca 200 m. V blízkosti hotelu komplex bazénů (mořská voda) a aquapark Paradise Lago Oasis. Možnost drobných nákupů v blízkém okolí hotelu.

Vybavení hotelu:
96 pokojů, vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, restaurace, bar, místnost s TV/sat., konferenční sál. Venku bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. DRW/DRPW: viz DR, vstup do aquparku Paradise Lago Oasis zdarma.

Zábava:
Denní animační program v rámci komplexu Paradise Taurito Resort.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přírodní pláž Playa Taurito s tmavým pískem (místy oblázky) a pozvolným vstupem do moře cca 300 m. Vzhledem k poměrně silnému příboji, především v zimním období, možný větší výskyt oblázků či kamenů. Pláž karibského typu Playa Amadores s pozvolným vstupem do moře cca 7 km (spojení linkovým autobusem). Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Pro děti:
Zdarma: biliár. Za poplatek: tenis, minigolf, fitness v rámci komplexu Paradise Resort, 18jamkové golfové hřiště Anfi Tauro Golf cca 7 km.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Odpolední káva, čaj, zákusek Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.) PROGRAM ALL INCLUSIVE PLUS (služby navíc) Vybrané nealkoholické nápoje v aquaparku Paradise Lago Oasis Lehký snack v aquaparku Paradise Lago Oasis

Platební karty:
Hotel se v zimní sezóně mění na kapacitu pouze pro osoby starší 16 let.