Gran Canaria, all inclusive, 14 nocí – 39.990,-

Kanárské ostrovy, 1.2. (sobota) – 15.2. (sobota)

LTI Valle Turito

Poloha objektu:
V klidné oblasti Taurito. Městečko Puerto Mogán s malebným přístavem cca 3 km, rušné letovisko Puerto Rico cca 10 km. Spojení linkovým autobusem, zastávka cca 300 m. Naproti hotelu komplex bazénů (mořská voda) s aquaparkem Paradise Lago Oasis (vstup zdarma). Možnost drobných nákupů v blízkém okolí hotelu.

Vybavení hotelu:
180 pokojů, 5 pater, recepce, 2 výtahy, restaurace, bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRP: viz DR, omezený výhled.

Zábava:
Denní animační program v rámci komplexu Paradise Taurito Resort.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přírodní pláž Playa Taurito s tmavým pískem (místy oblázky) a pozvolným vstupem do moře cca 70 m. Vzhledem k poměrně silnému příbojipředevším v zimním období možný větší výskyt oblázků či kamenů. Pláž karibského typu Playa Amadores cca 6 km. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, fitness. Za poplatek: tenis, 18jamkové golfové hřiště Anfi Tauro Golf cca 9 km.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellness:
Na vyžádání 3 DR přizpůsobené pro handicapované klienty, bezbariérový pohyb v areálu hotelu včetně upraveného vstupu do bazénu.

Přístup na Internet:
Menší moderní spa centrum Krabi Vstup od 16 let Za poplatek: vnitřní bazén s hydromasážními tryskami, jacuzzi, sauna, masáže a fitness

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní kontinentální snídaně Lehký snack (10.30–12.30 hod.) Káva, čaj a zákusek (15.00–18.00 hod.) Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) PROGRAM ALL INCLUSIVE PLUS (služby navíc) Vybrané nealkoholické nápoje v aquaparku Paradise Lago Oasis Lehký snack v aquaparku Paradise Lago Oasis