Hurghada a okolí, all inclusive, 14 nocí – 22.790,-

Egypt, 15.12. (neděle) – 29.12. (neděle)

Fun & Active Bel Air Azur Resort

Poloha objektu:
Na břehu moře u 2 velkých uměle vytvořených lagun v blízkosti korálového útesu tvořícího malý poloostrov. Vzdálenost od starého centra Hurghady (Dahar) 6 km, od nového centra (Sakkala) 2 km, od letiště 8 km. V okolí hotelu obchůdky se suvenýry, kavárna, restaurace, přímo vedle hotelu je nemocnice.

Vybavení hotelu:
Třípatrová budova kolem velkého sladkovodního bazénu, vstupní hala s recepcí, lobby, lobby bar, směnárna, lékařská služba ve vedlejším hotelu Arabia Beach, 2 hotelové restaurace, bar, kavárna, bar u bazénu. Sladkovodní bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky, osuškami a podložkami zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace/topení, TV/sat., telefon, lednička, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa, velikost pokoje 34 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž kombinovaná s korálem, pozvolný vstup do vody v lagunách a na malé pláži, u korálu vstup po schůdcích. Lehátka, slunečníky, osušky a podložky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: 2 tenisové a 2 squashové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), fitness, stolní tenis, beach volejbal. Za poplatek: biliár, vodní centrum s půjčovnou loděk, potápěčská škola, škola windsurfingu.

Přístup na Internet:
Za poplatek: sauna, parní lázně, vířivé koupele, masáže, kosmetika

Další informace:
Brzká kontinentální snídaněSnídaně, oběd a večeře formou bufetuOdpolední čaj, káva a zákusekOdpolední snack u bazénuMístní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–02.00 hod.)

Platební karty:
Hotel akceptuje pouze dospělé osoby od 18 let.