Ibiza, all inclusive, 14 nocí – 53.990,-

Mallorca, Ibiza, Menorca, 28.8. (středa) – 11.9. (středa)

Sandos El Greco

Poloha objektu:
U písečné pláže v malebné zátoce Cala Portinatx. Nákupní a zábavní možnosti a centrum střediska Portinatx cca 300 m od hotelu.Hlavní město Ibiza cca 25 km, pravidelné linkové spojení, zastávka cca 200 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
250 pokojů, 5 pater, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, á la carte restaurace Xaloc, společenská místnost s TV/sat., bar, malý minimarket, Beach Club (vstup exkluzivně pouze pro klienty se službou Royal Elite). Venku bazén, snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRS/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRELI: viz. DRS, navíc župany, trepky, trezor zdarma, přístup do Royal Elite Lounge a vybrané značkové nápoje zdarma.

Zábava:
Pravidelné animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (přístup na pláž po několika schodech), lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, šipky a sporty v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Přístup na Internet:
Za poplatek: masáže, kosmetické ošetření.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Odpolední káva, čaj a zákusky Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) 1x za pobyt večeře v restauraci á la carte Xaloc (rezervace nutná)

Platební karty:
Hotel akceptuje pouze klienty starší 16 let.