Jižní pobřeží (Burgas a okolí), all inclusive, 11 nocí – 13.033,-

Bulharsko, 14.9. (sobota) – 25.9. (středa)

Sofia

Popis hotelu
V centru letoviska. V blízkosti písečné pláže. Venkovní fitness.

Poloha
hotel v centru letoviska Zlaté Písky. Nákupní možnosti, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště Varna cca 40 km.

Pláž
cca 150 m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení
hotel se 136 pokoji. Vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bary, restaurace s venkovní terasou. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 21 m2, klimatizace, sat. TV, sprcha, WC, balkon. Dvoulůžkové akční pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 24 m2, jinak se stejným vybavením jako A2A.Joker pokoje (A2S): cca 18 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B/A4B): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): jako A2A.

Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 22.30 h. Občerstvení, káva a čaj od 15.30 do 17.00 h. Večer je požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty). Snacky a nápoje (Sangria, pivo, nealko nápoje) na pláži zdarma.

Sport/aktivity
zdarma: venkovní fitness, plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Děti
dětské hřiště.

Info (letecky)
služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

FlexiFly
na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny – v závislosti na počasí/sezoně.