Kuba, all inclusive, 10 nocí – 38.690,-

Karibik a Stř. Amerika, 1.2. (sobota) – 12.2. (středa)

Grand Memories Varadero

Poloha:
Oblíbený hotel se stylovými interiéry leží přímo na krásné bílé pláži, cca 18 km od centra Varadera a cca 160 km od letiště v Havaně.

Pláž:
Krásná dlouhá bílá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu hotelu, lehátka, slunečníky a osušky na hotelové části pláže zdarma.

Vybavení:
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 6 à la carte restaurací, konferenční místnost, obchod se suvenýry, parkoviště; za poplatek WiFi, internetový koutek, kadeřnictví, půjčovna aut. Terasa s velkým bazénem; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Ubytování:
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem (doplňován vodou), žehličkou a balkonem nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek pokoje superior, nebo pokoje v části Sanctuary pouze pro dospělé.

Stravování:
All inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. 2x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace a formální oblečení – pánové dlouhé kalhoty).

Sport a zábava:
Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), fitness, stolní tenis, plážový volejbal, víceúčelové hřiště, aerobik, dětské hřiště a herna, animační a zábavné programy, vybrané vodní sporty na pláži; za poplatek wellness centrum – masáže, sauna, pára, jacuzzi, kosmetické procedury; 18jamkové golfové hřiště cca 10 km od hotelu.

Cena zahrnuje:
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfer letiště-hotel-letiště
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace:
Cena nezahrnuje:
* vízum – 990 Kč, na požádání zajistíme
* cestovní pojištění – více informací naleznete na www.cedok.cz/dalsi-sluzby. Upozorňujeme, že na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o tomto pojištění.