Kuba, all inclusive, 10 nocí – 43.319,-

Karibik a Stř. Amerika, 4.1. (pátek) – 14.1. (pondělí)

Memories Varadero

  • přímo na pláži
  • all inclusive 24 hodin denně
  • 5 a-la-carte restaurací

Přímo na pláži. All inclusive 24 hodin denně. 5 a-la-carte restaurací.

klidná. Místní centrum s restauracemi, bary a obchody cca 1,5 km. Varadero cca 13 km. Golfové hřiště cca 10 km. Letiště cca 25 km.

přímo na veřejné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

1 035 pokojů, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace (italská, japonská, kubánská, mexická, karibská) a několik barů (například lobby bar, sport bar, snack bar, aqua bar…). 2 bazény, vířivka, aktivní a klidová zóna a 2 bary v bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 35 m2, malá chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, sat. TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje (A1K/A2K/A3K): cca 35 m2, ve vyšších patrech, v blízkosti pláže, balkon, jinak jako A2A.

Suite deluxe (A1B/A2B/A3B): cca 58 m2, v blízkosti pláže, obývací ložnice, set pro přípravu kávy a čaje, vana a sprcha, výhled na moře, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A1S/A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Možnost rezervace Diamond Club pro všechny pokoje (cca 12 USD/osoba/noc): osobní check-in/check-out, VIP uvítací nápoj, exkluzivní prostor na pláži se službami číšníka, concierge servis v lobby, premiové vybavení na pokoji, plážové osušky na pokoji, 20 % sleva na SPA ošetření, exkluzivní oběd v jedné z a-la-carte restaurací, minibar denně doplňován vodou, pivem a nealkoholickými nápoji, vstup do lounge Diamond Club.

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře jsou také možné v a-la-carte restauracích (2x týdně, po předchozí rezervaci na místě, dle dostupnosti), Snacky, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 h. denně. Do restaurací je požadováno vhodné oblečení.

zdarma: plážový volejbal, biliár, šipky, fitness, kánoe, katamaran, víceúčelové hřiště, šnorchlování, 3 tenisové kurty, aqua aerobic, windsurfing. Animační program, živá show, lekce tance.

WiFi u recepce za poplatek.

Za poplatek
masáže, beauty salon.

2 dětské bazény, tobogán, dětské hřiště, miniklub (pro děti od 4 do 12 let), babyklub (pro děti od narození do 3 let), dětský animační program, dětské postýlky a dětské židličky v restauracích zdarma. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service, platba kartou: VISA, MasterCard, místní kategorie: 4.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem “YCZE”.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.