Kuba, all inclusive, 11 nocí – 33.760,-

Karibik a Stř. Amerika, 5.12. (čtvrtek) – 16.12. (pondělí)

Grand Memories Varadero

Poloha objektu:
Hotel se nachází v centrální části Varadara, přímo u moře.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí,  8 restaurací (z toho 7 à la carte), 9 barů, 2 bazény, oddělený dětský bazén, skluzavka u bazénu, sauna, lázeňské centrum Alameda, 2 konferenční místnosti, prádelna (za poplatek), obchod se suvenýry,  2 tenisové kurty.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV, telefon, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, prostornější.JS: pouze pro dospělé v části Sanctuary, blíže k pláži.

Zábava:
Denní i večerní animační programy. Večerní představení.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.

Pro děti:
Zdarma: tenis, stolní tenis, plážový volejbal, bezmotorové vodní sporty (windsurfing, šlapadla, katamarán), fitness centrum, sauna, parní lázně, jacuzzi.Za poplatek: motorizované vodní sporty, golf.

Program All Inclusive:
Hlídání dětí za poplatek, dětský klub.

Další informace:
Snídaně, oběd a včeře v hlavní restauraci Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby včetně některých mezinárodních značek

Platební karty:
DIAMOND CLUB Early check in a late check out ( dle obsazenosti) Pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealkoholické nápoje), výběr z prémiových nápojů, separátní část v bufetové restauraci,exkusivní oběd v à la carte resturaci Sleva 20 % na služby spa