Kuba, all inclusive, 11 nocí – 34.190,-

Karibik a Stř. Amerika, 5.12. (čtvrtek) – 16.12. (pondělí)

Memories Varadero

Poloha objektu:
Hotel v koloniálním stylu se nachází přímo u pláže asi 15 km od centra Varadera. V případě příletu do Havany je doba transferu z letiště do hotelu cca 150 minut.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, lobby bar, 9 restaurací (z toho 8 à la carte). Dále je k dispozici 8 barů (z toho 1 na pláži, 2 u bazénu, 2 snack bary), 4 bazény (z toho 2 pro děti), jacuzzi a několik obchodů.

Vybavení pokojů:
DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar a balkon nebo terasa. DRDCX: viz DRX, navíc služby Diamond Club.

Zábava:
Animační program, diskotéka.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: nemotorizované vodní sporty (katamarán, windsurfing, šlapadla, šnorchlování, úvodní lekce potápění), 3 tenisové kurty, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: motorizované sporty, potápění.

Program All Inclusive:
2 dětské bazény, brouzdaliště, hlídání dětí za poplatek, miniklub (do 4 let), dětský klub (5–12 let).

Přístup na Internet:
Za poplatek: masáže, salon krásy

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost večeří v restauracích à la carte (nutná rezervace) Alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby i některých originálních značek (24 hodin denně) Minibar (doplňován vodou) Občerstvení formou snacku (24 hodin denně) Diamond club: Separátní část pláže Early check-in a late check-out (dle obsazenosti) Pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealkoholické nápoje) Výběr z prémiových nápojů Separátní část v bufetové restauraci Sleva 20 % na služby spa

Platební karty:
Při obsazenosti 2+2 je na pokoji pouze 1 přistýlka