Mauricius, all inclusive, 9 nocí – 52.090,-

Afrika, 8.12. (sobota) – 18.12. (úterý)

Maritim Crystals Beach Resort & Spa

  • přímo na pláži s restaurací a barem
  • prostorné rodinné pokoje
  • WiFi v celém hotelu zdarma

Přímo na pláži s restaurací a barem. Prostorné rodinné pokoje. WiFi v celém hotelu zdarma.

na východním pobřeží, v letovisku Belle Mare. Letiště cca 50 km.

přímo na písečné pláži. Plážová restaurace a plážový bar.

hotel se 181 pokoji na 3 patrech. Vstupní hala s recepcí, restaurace, několik a-la-carte restaurací, bar. V pěkné zahradě 2 bazény (jeden vyhřívaný) a terasa na opalování.

Superior pokoje (A1D/A2D/A3D/H2D): cca 55 m2, posezení, minibar, set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, trezor, sat. TV, vana, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa.

Superior pokoje (A1F/A2F/A3F/H2F): s výhledem na moře, jinak jako A2D.

Junior suite (A1B/A2B/A3B/H2B): prostornější, cca 75 m2, obývací část a ložnice, vířivka, jinak jako A2D.

Rodinné pokoje Prestige (A2C/A3C): prostornější, cca 95 m2, 2 ložnice, jinak jako A2D.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů, večeře formou bufetových stolů nebo formou menu. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.30 h., odpolední snacky, káva a čaj od 15.00 do 17.00 h. Minibar je denně doplňován minerální vodou, sladkými nápoji, místním pivem a mlékem. All inclusive končí ve 12.00 h. v den odjezdu.

zdarma: aerobic, aqua aerobic, fotbal, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, 2 tenisové kurty s osvětlením, kajaky, čluny, šnorchlování, windsurfing. Večerní animační program, živá hudba, lekce tance.

Za poplatek
hotelová škola potápění PADI, různé vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

WiFi v celém hotelu zdarma.

miniklub (3-12 let), dětské hřiště, junior klub (13-17 let), herna, dětský animační program, dětský bazén, dětské pokrmy. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí. Max. počet osob smí být překročen.

novomanželé: informace na vyžádání.

služby delegáta: na místě je k dispozici česky/slovensky hovořící delegát; platba kartou: VISA, MasterCard, místní kategorie: 4.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.