ostrov Kos, all inclusive, 10 nocí – 26.290,-

Řecko, 8.10. (úterý) – 18.10. (pátek)

Gaia Palace

Popis:
Luxusní hotelový areál je tvořen dvoupatrovými budovami, které jsou rozmístěny v krásné subtropické zahradě okolo prostorných bazénů. Hotel je vhodný pro náročné klienty všech věkových kategorií, kteří ocení na své dovolené nejen klid, ale i pohodu a vysoce kvalitní služby, blízkost krásné pláže s bílým pískem a křišťálově čistým mořem, ale zároveň si rádi užívají tradiční řeckou atmosféru. Výborná poloha hotelu navíc vybízí k podnikání nejrůznějších výletů a k prozkoumávání nejen přírodních krás, ale i historických památek tohoto kouzelného ostrova.

Vybavení:
Recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, tři bazény, dětský bazén, dětské hřiště, zahrada, minimarket.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), vnitřní bazén, fitness, tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis, basketbalové hřiště, slunečníky a lehátka u bazénů.

Za poplatek: SPA centrum (vířivka, sauna, masáže), kadeřnictví, minigolf.

Ubytování:
Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány
(zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.
Za příplatek hotel nabízí prostorné, nové a luxusně vybavné pokoje Deluxe, maximální obsazenost dva dospělí.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h a večeře od 18:30 do 21:30 h) podávané v hotelové restauraci formou bufetu. Dále lehké občerstvení během dne od 11:00 do 16:00 h, kávu, čaj a zákusy na odpolední svačinu, zmrzlinu pro děti, vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v době od 10:00 do 23:00. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Krásná široká písčitá pláž oceněna Modrou vlajkou s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 450 metrů od hotelu. Na pláž se chodí zahradou a přes sousední sesterský hotel Gaia Royal. Slunečníky, lehátka, plážové osušky a vodní sporty za poplatek.