ostrov Kréta, all inclusive, 10 nocí – 15.622,-

Řecko, 13.10. (neděle) – 23.10. (středa)

Smartline Village Resort & Waterpark

Vaše výhody
All inclusive. Komplex domků ve stylu krétské vesničky. Skvělý hotel pro rodinnou dovolenou – aquapark zdarma.

Poloha
v oblasti Chersonissos, centrum cca 2,6 km. Postavený ve svahu. V blízkosti STAR BEACH aquapark (kyvadlová doprava zdarma). Letiště Heraklion cca 26 km.

Pláž
oblázkovo – písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 800 m (kyvadlová doprava zdarma). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení
275 pokojů v několika budovách. Přijímací prostor s restaurací, sat. TV, bar, restaurace s terasou, a-la-carte restaurace (italská, 1.7.-30.9.), minimarket, venkovní divadlo a diskotéka. Ve venkovním areálu několik sladkovodních bazénů (jeden z toho relaxační pro hosty starší 16 let) a aquapark (cca 1 500 m2) s několika skluzavkami a línou řekou. 2 snack bary u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (E1A/E2A/E3A): cca 25 m2, vybaveny individuální klimatizací, sat. TV, chladničkou, telefonem, fénem, trezorem k pronajmutí, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.Dvoulůžkové pokoje (E2E/E3E): cca 25 m2, s výhledem na moře, jinak jako E2A.Rodinné pokoje (E2B/E3B/E4B): cca 40 m2, obývací ložnice se 2 lůžky a ložnice. S posezením, jinak jako E2A.Rodinné pokoje (A2F): cca 45 m2, prostornější, jinak stejné vybavení jako E2B.

Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Teplé a studené snacky od 15.00 do 17.30 h. Odpoledne zmrzlina. V „Children Paradise“ různé snacky 10.00 do 17.30 h. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Bezlepková a diabetická strava na vyžádání. V den odletu je all inclusive platné do 12.00 h.

Sport/aktivity
zdarma: malé fotbalové hřiště, fitness (vstup od 16 let), stolní tenis. 6x týdně denní a večerní (disco) animační program. Pravidelně večery s hudbou u baru u bazénu. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Internet
WiFi ve veřejných prostorech a v pokojích zdarma.

Wellness
za poplatek: Spa (od 16 let), masáže a procedury.

Děti
aquapark (od 8 let nebo od 120 cm, vstup zdarma, vybavení za poplatek), “children paradise”: samostatný dětský bazén, lehátka, slunečníky, dětský snack bar, dětské hřiště. Miniklub (od 3 do 11 let), dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), dětské židličky v restauraci, dětský bufetový stůl v restauraci.

Info (letecky)
místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCad.

Upozornění (letecky)
aquapark: u některých skluzavek musí být dítě menší než 120 cm doprovázeno dospělou osobou, líná řeka dostupná pro všechny; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € – cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě. Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny – v závislosti na počasí/sezoně.

FlexiFly
na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny – v závislosti na počasí/sezoně.