ostrov Kréta, all inclusive, 8 nocí – 11.860,-

Řecko, 2.9. (pondělí) – 9.9. (pondělí)

Amuse

Pláž
Přímo u krásné písčité pláže.

Poloha
Hotel Amuse se nachází přímo u krásné pláže, na hlavní promenádě v rušném letovisku Hersonissos plném restaurací, taveren, barů a obchodů. Hned vedle hotelu se nachází známý PALM BEACH CLUB s bazény, hudbou a bary. Od letiště je hotel vzdálen jen cca 25 km. Hotel byl v roce 2016 renovován. V roce 2018 byla v hotelu vybudována vlastní kuchyň a bude tedy pro své hosty chystat stále čerstvé a vynikající pokrmy přímo na místě.

Vybavení
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, trezory a běžně poskytované recepční služby, restaurace s vynikající kuchyní, bar, venkovní bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky, rozmanité vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování
Hotelové pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC, vysoušečem vlasů a sprchou, moderním vybavením jako je klimatizace (zdarma), satTV, lednička a balkon nebo terasa. Ubytování v přilehlé budově je cca 150 m od hlavní budovy ve 2* nebo 3* hotelích. Klienti ubytovaní v této budově využívají All Inclusive servis a veškeré vybavení v hotelu Amuse.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezory.

Stravování
V průběhu Vašeho pobytu budete mít šanci ochutnat tradiční řecké pokrmy. Náš kuchař Manolis bude také připravovat asijské nebo mexické speciality. Snídaňový bufet je plný čerstvé zeleniny, vajec, šunky a sýrů, salátů, cornflakes, kávy a mnoho dalšího. Bar servíruje nealkoholické nápoje, džusy, pivo, víno a místní alkoholické nápoje jako je ouzo, raki a koktejly. All Inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (12:00 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00) – podávané v hlavní restauraci hotelu Amuse. Dále do All Inclusive spadají místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00) – podávané zejména v baru u bazénu a odpolední káva se zákusky (16:00 – 17:00). Přesné časy a rozsah AI je k dispozici v hotelové recepci a koncept se může během sezony měnit.