ostrov Madeira, all inclusive, 10 nocí – 38.590,-

Portugalsko, 2.1. (čtvrtek) – 12.1. (neděle)

Pestana Ocean Bay

Poloha
Hotel leží v západní části Fuchalu, 3 km od centra města a 20 km od letiště. Bezplatný shuttle bus do Funchalu.

Vybavení
Oblíbený hotel postavený v klasickém portugalském stylu vhodný pro všechny věkoé kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar s živou hudbou, bar u bazénu, konferenční sál, internetové připojení zdarma, čistírna.

Pokoje
Vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, rádio, TV se satelitním příjmem, telefon, balkón s výhledem na moře. Za příplatek sejf. Za příplatek pokoje typu suite až pro 3-4 osoby.

Pláž
Hotel leží přímo na pláži Praia Formosa.

Sport
Venkovní bazén, fitness centrum, vodní sporty na pláži, turecké lázně, welness centrum, masáže, jacuzzi, billiard, animační programy, sauna, stolní tenis. Lehátka a slunečníky za poplatek 2,5 EUR / den.

Stravování
All inclusive, které zahrnuje:-07:30 – 10:30 snídaně formou bufetu včetně nápojů místní výroby-12:30 – 15:00 oběd formou bufetu včetně nápojů místní výroby-06:30 – 21:00 večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-11:00 – 23:00 nealkohoické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti
Bazén, hlídání dětí za poplatek.

Poznámka
Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. Od 1.5.2017 je účtována v některých hotelech městská taxa, kterou hradí každý klient, a to 1 EUR osoba / noc, max. 5 EUR. Tato městská taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.