Severní pobřeží (Varna a okolí), all inclusive, 11 nocí – 12.222,-

Bulharsko, 14.9. (sobota) – 25.9. (středa)

Excelsior

Popis hotelu
Hotel v blízkosti pláže. Dětský bazén a hřiště. Nabídka joker a rodinných pokojů.

Poloha
centrum cca 300 m.

Pláž
cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení
hotel s 200 pokoji na 7 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, trezory na recepci k pronajmutí (cca 6 BGN/den), restaurace a bar. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, s klimatizací, sat. TV, posezením, telefonem, chladničkou, sprchou, WC, balkonem nebo terasou.Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 16 m2, bez posezení, s balkonem, jinak jako A1A.Superior pokoje (A2C/A3C): cca 28 m2, bez posezení, s balkonem, jinak jako A2A.Komfort pokoje (A2K/A3K): cca 30 m2, ve vyšších patrech, s vanou nebo sprchou, balkonem, výhledem na moře, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S): bez balkonu a terasy, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): 2 pokoje, bez určení rozměru pokoje, jinak jako A2A.

Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně 10.00–11.00 h. Snacky 11.00–16.00 h. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 11.00–23.00 h.

Sport/aktivity
zdarma: stolní tenis. Denní a večerní animační program.

Internet
WiFi v lobby zdarma, na pokojích za poplatek.

Wellness
zdarma: vířivka.

Děti
vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (4–12 let), dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info (letecky)
služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Info (vlastní dopravou)
parkování: parkoviště cca 10 BGN/den; platba kartou: VISA, MasterCard.

FlexiFly
na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny – v závislosti na počasí/sezoně.