Tenerife, all inclusive, 10 nocí – 21.280,-

Kanárské ostrovy, 3.1. (pátek) – 13.1. (pondělí)

Luabay Tenerife

Poloha objektu:
Na severu ostrova v oblíbeném středisku Puerto de la Cruz. Centrum letoviska s četnými bary, restauracemi, kavárnami a zábavními možnostmi cca 10 minut chůze. Soustava bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez cca 2 km. Zoologická zahrada Loro Parque cca 1 km.

Vybavení hotelu:
337 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a společenská místnost. Venku bazén, bar a terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Chill out zóna pro relaxaci a vychutnání lahodných koktejlů za doprovodu příjemné hudby.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., minilednička, telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRAO: viz DRSV, adults club (župan, uvítací nápojový balíček, set na přípravu kávy a čaje, rezervace míst v restauraci a u bazénu).

Zábava:
Denní animační program, pravidelně večerní zábavné programy.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu, programu all inclusive nebo programu premium all inclusive.

Sportovní vyžití:
Oblíbená pláž Playa Jardín s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře cca 200 m, při vstupu do moře místy oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis. Za poplatek: biliár.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní kontinentální snídaně (10.00–12.00 hod.) Lehký snack, káva, čaj a zákusek (16.00–18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) PROGRAM PREMIUM ALL INCLUSIVE (služby navíc) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje zahraniční výroby

Platební karty:
Hotel neakceptuje klienty mladší 16 let.