Tenerife, all inclusive, 11 nocí – 31.000,-

Kanárské ostrovy, 16.12. (pondělí) – 27.12. (pátek)

Be Live Experience Tenerife

Poloha:
V severní části ostrova, 90 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Vybavení objektu:
Hotel nabízí celkem 337 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce a internetový terminál (za poplatek), restaurace, bary, 3 společenská místnosti, herna, kadeřnictví, služby prádelny. V zahradě se nachází bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá denní a večerní animační programy.

Dvoulůžkový pokoj:
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 18 let).

Jednolůžkový pokoj:
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, ale nemá balkon.

Jednolůžkový pokoj – DBL:
Jedná se o stejný typ pokoje jako je dvoulůžkový pokoj s balkonem. 

Pokoj Club:
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má služby Adults Club např. bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar s lahví vody, piva, džus v den příjezdu, kávovar, župany a pantofle, pozdní check-out (dle dostupnosti), denní tisk na pokoj, exkluzivní místa v restauraci a u bazénu, balkon. Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 18 let).

Pokoj Club s výhledem na moře:
Platí v období květen – říjen.
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má služby Adults Club např. bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar s lahví vody, piva, džus v den příjezdu, kávovar, župany a pantofle, pozdní check-out (dle dostupnosti), denní tisk na pokoj, exkluzivní místa v restauraci a u bazénu, balkon s výhledem na moře, umístění – 9. – 10. patro.Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 18 let).

Sport:
V hotelu je stolní tenis.

Obchody:
Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je cca 1 km od hotelu.

Pláž:
Hotel se nachází cca 300 m od pláže s černým lávovým pískem Playa Jardín.

Internetové stránky:
www.belivehotels.com