Východní pobřeží (Punta Cana), all inclusive, 10 nocí – 36.990,-

Dominikánská republika, 4.10. (pátek) – 14.10. (pondělí)

Be Live Grand Punta Cana

Poloha objektu:
V oblasti Punta Cana na východě Dominikánské republiky.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, 1 bufetová restaurace, 7 à la carte restaurací (gril, mexická, gurmánská, brazilská, asijská, italská), 9 barů (z toho 2 bary u bazénu), 8 bazénů, jacuzzi, butiky.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, kávovar, TV/sat., minibar, telefon, trezor za poplatek, balkon. DRSDG: viz DR, moderní dekorace, vířivka. DRSDS:: viz DR, v části pouze pro dospělé osoby, se vstupem do bazénu na přízemí, služby Adults Club.  FR: viz DR, prostornější, služby Better Together.

Zábava:
Kasino, diskotéka.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž přímo u hotelu.

Pro děti:
Zdarma: fitness, půjčovna kol, plážový volejbal, plážový fotbal, nemotorizované vodní sporty, úvodní lekce potápění v bazénu. Za poplatek: golf, motorizované vodní sporty, potápění, rybaření.

Program All Inclusive:
Dětský klub, klub pro juniory, 2 dětské bazény, dětský animační program.

Přístup na Internet:
Za poplatek: masáže, terapie, páru a jacuzzi.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost stravování ve všech à la carte restauracích Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a některých zahraničních značek (lobby bar za poplatek) Diskotéka Minibar (nealkoholické nápoje, voda a pivo) ADULTS CLUB Privátní check-in a check-out v lounge 2 bary WiFi na pokoji Kontinentální snídaně v lounge Privátní část pláže s bali beds BETTER TOGETHER Bazén 2 bary Restaurace na snídaně a obědy Privátní check-in a check-out v lounge WiFi u bazénu části Better Together a na privátní části pláže Pokojový servis 24 hodin denně Šumivé víno při příjezdu Trezor zdarma