Východní pobřeží (Punta Cana), all inclusive, 9 nocí – 29.996,-

Dominikánská republika, 9.11. (pátek) – 18.11. (neděle)

Vista Sol Punta Cana

  • krásný hotel uprostřed tropické vegetace
  • ubytování v útulných pokojích
  • rustikální plážový klub

Krásný hotel uprostřed tropické vegetace. Ubytování v utulných pokojích. Rustikální plážový klub.

klidná, restaurace, bary a obchody cca 250 m, golfové hřiště cca 1 km. Letiště Punta Cana cca 20 km.

písečná pláž Bávaro přímo u hotelu. Rustikální plážový klub. Lehátka a osušky na pláži zdarma.

548 pokojů, vstupní hala s recepcí, 8 restaurací z toho 4 a-la-carte restaurace (italská, mexická, gril a gourmet), 6 barů, snack bar, diskotéka, kasino a obchod se suvenýry. V zahradě se nachází 3 bazény s terasou na opalování, vířivky a bar u bazénu. Lehátka a osušky u bazénů zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A1G/A2G/A3G): cca 22 m2, 2 samostatná lůžka, s klimatizací, fénem, kabelovou TV, telefonem (za poplatek), trezorem (za poplatek, cca 10 USD/pobyt), chladničkou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2G.

Rodinné pokoje duplex (A2F): cca 40 m2, prostornější, mezonet na 2 patrech, ve spodním patře pohovka na spaní, king size postele nebo 2 queen size poslete v druhém patře, klimatizace, psací stůl, 2 sat. TV, sprcha, balkon nebo terasa, jinak jako A2G.

Rodinné pokoje duplex (A2I/A3I/A4I): cca 40 m2, 2 queen size postele v horním patře, vana nebo sprcha, jinak jako A2F.

Junior suite (A2B/A3B): cca 40 m2, v blízkosti pláže, king size postel, malý obývací prostor s pohovkou, minibar (na přání doplněný), trezor zdarma, velká terasa nebo balkon s výhledem na moře, jinak jako A2G. Voucher na hydroterpii (1x osoba/pobyt) a vstup do zrekonstruované části plážového baru.

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře možná i v a-la-carte restauracích (po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Snacky od 10.00 do 24.00 h., odpoledne káva, čaj, nápoje na diskotéce a v kasinu do 2.00 h.

zdarma: aerobik, aqua aerobic, badminton, fitness, kajaky, šnorchlování (dle obsazenosti), 2 tenisové kurty (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, vodní pólo. Mezinárodní animační program, taneční kurzy merengue, večerní zábava, show, tance a hry, diskotéka (od 16 let).

Za poplatek
jízda na banánu, golfové hřiště (18 jamek, v blízkosti), potápění, jízda na koni (v blízkosti), šnorchlování a vodní lyže.

WiFi za poplatek, v části kde se pořádají show zdarma.

Za poplatek
lázně s procedurami, masážemi, jacuzzi a kadeřnickým salónem.

2 vestavěné dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), dětské postýlky (na vyžádání, zdarma), dětské židličky.

pro novomanžele: lahev šumivého vína a koš s ovocem.

služby delegáta: prostřednictvím Connected service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.