Zarzis, all inclusive, 10 nocí – 14.090,-

Tunisko, 25.4. (úterý) – 5.5. (pátek)

Zephir & Spa

Poloha objektu:
U písčité pláže, v krásné palmové zahradě a v dostupné vzdálenosti od centra typického tuniského městečka Zarzis (cca 2 km). Nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu.

Vybavení hotelu:
338 pokojů (2 patra, výtah), vstupní hala s recepcí a směnárnou, trezor za poplatek, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace à la carte, maurská kavárna, obchůdek se suvenýry, minimarket, bankomat, krytý termální bazén. Venku v zahradě bazén, termální bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, snack bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
Dvoulůžkový pokoj : koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), minilednička, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa.
Ostatní typy pokojů ( pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)Jednolůžkový pokojDvoulůžkový pokoj s výhledem na moře 

Volný čas:
Pravidelné denní i večerní animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Pláž:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, matrace za poplatek, osušky oproti kauci.

Aktivity:
Zdarma: tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, minigolf, fitness, šipky, pétanque, volejbal, aerobik a další sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Vyžití pro děti:
Oddělené brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–12 let).

Program all inclusive:

    Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně formou bufetu  Odpolední snack Odpolední káva, čaj a zákusky Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09.00–24.00 hod.)

Odpočinek:
Za poplatek: sauna, hammam, různé druhy masáží a jiných relaxačních procedur.

Přístup k Internetu:
Za poplatek: WiFi v lobby.